AboutTermsPrivacyContact
 
Updating
De Machine

De Machine

Released: 2025-11-06
© NPO 3FM / VPRO
De Machine - QR Code
251 Episodes
Audio
Listen on Apple Podcasts
251 Episodes
Audio
Listen on Apple Podcasts
Released: 2025-11-06
© NPO 3FM / VPRO
Most Recent Episode
#242: De dubbele headlineshow van besties S10 en Froukje

#242: De dubbele headlineshow van besties S10 en Froukje

Afgelopen weekend speelden Froukje en S10 tweemaal in de Ziggo Dome. Niet om-en-om, niet per se blokje na blokje, maar echt SAMEN, in één co-headlineshow. Het voelde als een logische link-up van de twee Nederpophartsvriendinnen die ondertussen al een
Time: 49:24
Afgelopen weekend speelden Froukje en S10 tweemaal in de Ziggo Dome. Niet om-en-om, niet per se blokje na blokje, maar echt SAMEN, in één co-headlineshow. Het voelde als een logische link-up van de twee Nederpophartsvriendinnen die ondertussen al een klein oeuvre delen samen. Er kwam een heel team bij kijken om alles zo naadloos in elkaar te laten passen. En verder: de Song van het Jaar stembussen zijn geopend. We nemen je mee langs een aantal favorieten, en stellen je voor aan de enige echte song van het jaar volgens Atze.
Episode ID: 1000735547769
GUID: WO_VPRO_20302300
Release Date: 06/11/2025, 22:50:00

Description

In de wekelijkse podcast De Machine nemen Atze de Vrieze en Malou Miedema je mee naar de wereld achter de muziek. Naar de business beslissingen die bepalen hoe we met zijn allen naar muziek luisteren. Ze praten je door het belangrijkste nieuws over festivals, streamingdiensten en platenmaatschappijen.

Apple Podcasts: Customer Reviews

No Entry